Terapia punktów spustowych

jest techniką która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Tejpy tak zwane magiczne plastry przeciwbólowe. stosuje się aby zmniejszyć ból głowy , pomagają w leczeniu kontuzji, likwidują obrzęki ale też łagodzą bóle mięśni i stawów.

Masaż gorącymi kamieniami

to najlepsze rozwiązanie. Połączenie technik relaksacyjnych z właściwościami uzdrawiającymi, szybko postawi Cię na nogi – odzyskasz energię i doskonałe samopoczucie.

Masaż klasyczny

najpopularniejszy masaż, w zależności od intensywnści może wykazywać działanie lecznicze, pobudzające, bądź relaksacyjne, niezależnie od formy jego celem jest poprawa stanu psychofizycznego osoby masowanej.

Masaż relaksacyjny

wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu uspokajającym, jego nadrzędnym celem jest zmniejszenie wszelkich napięć w ciele, zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym, wspomaga regenerację sił oraz likwiduje ujemne skutki stresu, zwłaszcza stres wystepujący w wykonywanej pracy.

Masaż leczniczny

oparty głównie na technikach masażu klasycznego oraz masażu tkanek głębokich, dobieranych indywidualnie w zależności od problemu zdrowotnego pacjenta, masaż ten leczy i zapobiega wielu chorobom.

Masaż odchudzający

intensywny masaż, mający na celu rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, likwidację toksyn z organizmu, poprawę ukrwienia skóry, tonizację mięśni oraz ogólne przyśpieszenie przemiany materii organizmu.

Masaż modelujący sylwetkę

Wspomaga proces redukcji masy ciała przez rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu tłuszcz ten jest lepiej wchłaniany. Dzięki niemu efekt odchudzający uzyskuje się przede wszystkim w miejscach pożądanych.

Masaż Antycellulitowy

Ma na celu poprawienie ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulację mikrokrążenia oraz odtoksycznienie podskórnej tkanki tłuszczowej, co daje efekt gładkiej skóry.

Drenaż Limfatyczny

Specjalistyczny masaż usprawniający przepływ limfy oraz udrażniający węzły chłonne w organizmie. Pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów z tkanek, zwalcza cellulit oraz wspomaga odchudzanie.

Masaż Bańką Chińską

Dzięki zastosowaniu podciśnienia pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych oraz pomaga w pozbyciu się niepotrzebnych produktów przemiany materii. Stosowany na uda, pośladki, brzuch i ramiona – ujędrnia, modeluje i wyszczupla, rozbijając tkankę tłuszczową i redukując cellulit.

Masaż Sportowy

Pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom.