Image module
Siłownia Wyszków

W obecnych czasach siłownia to miejsce, do którego uczęszcza bardzo dużo osób. Modne jest bycie fit, co wiąże się z treningami oraz zdrowym odżywianiem. Nasze centrum sportowe Family Gym Wyszków oferuje siłownię, która jest wyposażona w nowoczesny i funkcjonalny sprzęt takich firm jak: ELEIKO, TECHNOGYM, LIFE FITNESS. Do dyspozycji klubowiczów są cztery strefy treningowe:

  • Strefa cardio,
  • Strefa cross,
  • Strefa wolnych ciężarów,
  • Strefa maszyn.

Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie odbiegamy sprzętem ani możliwościami prowadzenia treningów od żadnej innej placówki tego typu, a nawet jesteśmy lepsi! Oprócz ćwiczeń na siłowni, oferujemy także trening wybranej sztuki walki, fitness, saunę, solarium czy porady dietetyka. Jest w czym wybierać! Na pewno nikt nie pożałuje wyboru siłowni w Family Gym Wyszków.

Wyszków – siłownia marzeń w Family Gym

Pierwszą strefą treningową w naszej siłowni w Family Gym w Wyszkowie jest strefa cross. Strefa cross składa się z klatki, na której można wykonać profesjonalny trening. Celem tej strefy jest ogólny rozwój całego organizmu pod względem wydolności i siły mięśniowej. Ukierunkowany trening można dostosować do wielu dyscyplin. Kolejna to strefa cardio. Nasza siłownia dysponuje obszerną strefą cardio, w której znajdują się urządzenia najlepszych światowych marek: TECHNOGYM i LIFE FITNESS. Komfort ćwiczeń gwarantuje niezależny system klimatyzacji i wentylacji. Aby umilić czas ćwiczącym, strefa została wyposażona w telewizory oraz projektor multimedialny. Do dyspozycji klubowiczów mamy:

  • Bieżnie LIFE FITNESS,
  • Orbitreki TECHNOGYM,
  • Rowerki stacjonarne,
  • Rowery spinningowe,
  • Ergometry wioślarskie.
Image module
Pozostałe strefy treningowe w siłowni Family Gym w Wyszkowie

Siłownia w rodzinnym centrum sportowym Family Gym Wyszków dysponuje również strefą wolnych ciężarów. W strefie wolnych ciężarów można skorzystać z kilku zestawów hantli do 70 kilogramów, profesjonalnego pomostu do dwuboju, a także sztang, ławek oraz obciążeń olimpijskich firmy ELEIKO. Z kolei w strefie maszyn w siłowni Family Gym w Wyszkowie znajdują się maszyny na wolny ciężar oraz maszyny stosowe. Maszyny stosowe są wyprodukowane przez TECHNOLOGYM, najbardziej prestiżową firmę na świecie, dostarczającą urządzenia do ćwiczeń. Natomiast maszyny na wolny ciężar pochodzą od polskiej firmy NPG. Zróżnicowanie sprzętu daje możliwość wykonania profesjonalnego pod każdym względem treningu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą treningową w Family Gym.

Image module