Fitness Wyszków

Family Gym Wyszków to rodzinne centrum sportu, które zadowoli rodziców, jak i dzieci. Oferujemy różnego rodzaju zajęcia i treningi fitness. Jest to rodzaj ćwiczeń, który wprawia w ruch wszystkie części ciała, poprawiając stan naszego zdrowia. Może to być idealny pomysł dla osób zaczynających treningi, ale też dla takich, które już intensywnie to robią, lecz chcą urozmaicić swoje ćwiczenia. Zajęcia tego typu bardziej motywują niż te, które wykonujemy sami, bo na fitnessie ćwiczymy ze sporą grupą ludzi. Osoba prowadząca zajęcia zaplanuje trening w taki sposób, aby jak najlepiej ukazać technikę ćwiczeń i wykonywać je jak najstaranniej. Dzięki temu sprawdzimy też, jak wygląda u nas sytuacja z koordynacją ruchową oraz z mobilizacją. Aby treningi przyniosły skutek, należy uczęszczać na nie systematycznie.

Fitness w Wyszkowie idealnym rozwiązaniem na słabą kondycję oraz złe samopoczucie

W Family Gym Wyszków dysponujemy takimi rodzajami ćwiczeń fitness jak: Step Interwał, Step Workout, BPU (brzuch, pośladki, uda), Body-Shape, TBC i Bikini Body. Step Interwał to trening intensywny o naprzemiennej dynamice z wykorzystaniem stepu i innych przyrządów. Przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, ale też ambitnych początkujących. Ćwiczenia mają charakter funkcjonalny, gwarantując nam poprawę samopoczucia, wzrost sprawności fizycznej, moc oraz energię. Step Workout to zajęcia o wyższej intensywności, oparte na podstawowych krokach choreograficznych z użyciem stepu, przeplatane ćwiczeniami kształtującymi. Skierowane są do osób, które chcą wzmocnić ciało oraz spalić tkankę tłuszczową. Ponadto poprawiają wydolność organizmu, przemianę materii, a przede wszystkim modelują sylwetkę.

Kolejne rodzaje ćwiczeń fitness w Family Gym w Wyszkowie – BPU i Body-Shape

Ćwiczenia mające charakter wzmacniająco-kształtujący z naciskiem na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud to BPU, które jest kolejnym rodzajem ćwiczeń fitness, jakie oferujemy w Family Gym Wyszków. Ćwiczenia te mają korzystny wpływ na kondycję fizyczną, wzmacniają, wysmuklają dolne partie ciała, a także likwidują zbędną tkankę tłuszczową. Wymagania kondycyjne i sprawnościowe są niewielkie i dla każdego możliwe do spełnienia. Ćwiczenia mające charakter wzmacniająco-kształtujący z naciskiem na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud to również Body-Shape. Dzięki nim także poprawimy swoją kondycję fizyczną, wzmocnimy i wysmuklimy dolne partie ciała oraz pozbędziemy się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Nie trzeba mieć także bardzo dobrej kondycji czy sprawności ruchowej, by móc je wykonywać.

Wyszków – pozostałe rodzaje zajęć fitness w rodzinnym centrum sportu Family Gym

Jesteśmy w stanie zapewnić również zajęcia typu TBC oraz Bikini Body. TBC to zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną. Obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń z przyborami. Zajęcia TBC charakteryzują ćwiczenia z dużą ilością powtórzeń, które są przeplatane elementami cardio (popularny trening wytrzymałościowy lub tlenowy). Częścią końcową treningu jest stretching, czyli rozciąganie, rozluźnianie i oddychanie. W czasie zajęć można spalić aż 600 kalorii. Bikini Body to zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest przygotowanie ciała do nadchodzącego lata. Podczas tych zajęć wyszczuplamy, ujędrniamy i rzeźbimy sylwetkę. Główny nacisk położony jest na najbardziej problematyczne partie ciała: brzuch, uda oraz pośladki.