TRENINGI Z INSTRUKTOREM WYSZKÓW

Family Gym Wyszków oferuje 1100m2 powierzchni klimatyzowanej wentylowanej. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszej jakości sprzęt, salki treningowe do fitnessu i do sztuk walki. Najlepsze treningi z personalne i instruktorskie. Trenerzy którzy zawsze pomogą w wykonywaniu ćwiczeń, wytłumaczą i odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. W naszym Klubie panuje przyjazna atmosfera, dla każdego przedziału wiekowego i potrzeb jesteśmy otwarci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czy to zajęcia grupowe,czy tez indywidualne. Oprócz zajęć z instruktorami do dyspozycji mamy również dietetyka, saunę i solarium. Jest to fantastyczne centrum treningowe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Rodzice mogą także liczyć na opiekę nad swoimi pociechami w sali zabaw.

Treningi z instruktorem

Trening z instruktorem w Wyszkowie to bardzo dobry pomysł dla osób, które przyszły po raz pierwszy na siłownię czy inny rodzaj ćwiczeń i nie są do końca przekonane czy sobie poradzą, a przede wszystkim nie znają technik, które obowiązują w danym treningu. Bardzo dobrze jest skorzystać z pomocy instruktora, ponieważ dzięki temu już od początku wykorzystamy jak najwięcej swoich możliwości, nauczymy się prawidłowych nawyków oraz techniki. Aby ułożyć odpowiedni plan treningowy, trzeba dostosować go do wydolności organizmu. Dzięki treningom w Family Gym dowiemy się od instruktorów, które mięśnie są lepiej rozwinięte, a nad którymi musimy popracować, co będzie bardziej bezpieczne niż działanie na własną rękę.

Oferta treningów z instruktorami w Wyszkowie

Rodzinne centrum sportowe Family Gym Wyszków oferuje treningi z instruktorami, które sprawią, że praca nad własnym ciałem będzie owocna. W przypadku siłowni, wykonywanie ćwiczeń pod okiem instruktora sprawi, że będziemy je wykonywać prawidłowo i nie zaszkodzimy sobie w żaden sposób. Warto również pamiętać o tym, by w należyty sposób przygotować się do treningu. Konieczne jest też wykonywanie ćwiczeń rozgrzewających, czyli tak zwana rozgrzewka. Dzięki temu unikniemy kontuzji, a nasze ciało nie będzie za nadto przemęczone. Instruktor w Family Gym w czasie treningu za każdym razem będzie służyć radą i korygował niedociągnięcia.

Wyszków – treningi z instruktorem

W ofercie rodzinnego centrum sportowego Family Gym Wyszków znajdziemy rewelacyjne treningi z instruktorami. Siedziba centrum sportowego w Wyszkowie, w którym odbywają się te rewelacyjne treningi mieści się przy ul. Pułtuskiej 112i. Wiele dzieje się również na Facebooku. Można komentować zdjęcia, zachwalać funkcjonowanie Family Gym, a na pewno do tego dojdzie już po pierwszej wizycie. Wszyscy instruktorzy w sportowym centrum rodzinnym podchodzą do swojej pracy z pasją, pragną jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych do coraz to cięższych ćwiczeń i kibicują im w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu.

OFERTA
OFERTA
SIŁOWNIA

SIŁOWNIA

FITNESS

FITNESS

SZTUKI WALKI

SZTUKI WALKI

CROSS TRENING

CROSS TRENING

KIDS KLUB

KIDS KLUB

SOLARIUM

SOLARIUM

SAUNA

SAUNA

DIETETYK

DIETETYK