Trenerzy - Family Gym

Trenerzy

Maria Matuszewska – trener personalny, licencjonowana instruktorka Kulturystyki, Fitnessu z zakresu: aktywność kobiet w ciąży, trening funkcjonalny, trening dla osób otyłych, profilaktyka kręgosłupa Uczestniczka I, III i V edycji konkursu sylwetkowego Fit LOOK Models Poland. Poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konwencjach.

Grzegorz Kępczyński – sportowiec, trener sportów siłowych oraz były żołnierz zawodowy w st. podoficer. Szczególne osiągnięcia: były reprezentant Polski w trójboju siłowym w kategorii lekkiej, wielokrotny Mistrz Polski, Wicemistrz Europy i brązowy medalista Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym. Kilkukrotny zdobywca Pucharu Polski. Rekordzista Polski Seniorów w martwym ciągu.

Aleksandra Nadaj – licencjonowana instruktorka Salsation®, Zumba® Fitness, Zumba® Kids i Zumba® Kids Junior, Jump4Fit oraz Pilates. Należy do międzynarodowej sieci instruktorów Zumba Instructor Network. Animator zabaw dziecięcych. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Już od najmłodszych lat jej pasją był taniec. Na zajęciach stawia na poprawną technikę i świetną zabawę przy energicznej muzyce.

Edyta Orłowska – fizjoterapeutka, masażystka oraz instruktor Fitness. Zakochana w zdrowym stylu życia i aktywności fizycznej. Prywatnie mama dwóch synów.

Ewelina Wyszyńska – licencjonowana instruktor Fit and Jump, nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz przyrody. Emerytowana Sylabianka (Dziecięca Rewia „Sylaba”) z 12 letnim stażem. Od dzieciństwa związana z tańcem i sportem. Zakochana w zajęciach Fit and Jump.

Karolina Ponichtera – instruktor fitness od października 2016 roku. Zakochana w stepie, zarówno choreograficznym jak i funkcjonalnym. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów choreograficznych i funkcjonalnych Fitness University i Akademii Zdrofit, warsztatów wzmacniających w Profi School oraz specjalistka zajęć interwałowych Total Muscle Training (TMT) autorstwa Tomasza Zamieli. Otwarta i gotowa do działania zaprasza na swoje zajęcia w poniedziałki i środy o 19 i 20.

Jacek Spychała

Hubert Sztorc

 

Recepcja:

Joanna Sergiejuk

Paulina Łach

Anna Zalewska